METAL DEPOLAMA

METAL DEPOLAMA

res

ACE, küresel metal hammadde pazarında; tüccar, üretici ve kullanıcılar için önde gelen bir servis sağlayıcıdır. Birincil aluminyum, çinko, bakır katot, kurşun, kalay, nikel, aluminyum alaşımlar, bakır mamuller, çelik kütük, çelik mamuller, cevherler, konsantreler, demir alaşımlar ve minör metaller uzmanlaştığımız başlıca ürünlerdir.

2004 yılından beri, Gebze/Kocaeli’de, İskenderun, İzmir ve Karadeniz Bölgesi’nde, ACE’nin sahip olduğu Türkiye’nin en büyük A tipi gümrüklü antreposu’nda toplam 3.2 milyon mt metalin depolama ve lojistik hizmetini gerçekleştirdik. Son 4 yılda ise, yıllık ortalama metal işlem hacmimiz 350.000 m/t’yi geçmektedir.

Sahadaki deneyimimiz metal sektörüne dünya çapında uygun maliyetler sunmamızı sağlamaktadır. ACE, Tayvan ve Şangay’da kendi tesisleri, Kaohsiung ve Yang Shan Serbest Ticaret Bölgelerinde gümrüklü antrepolarıyla hizmet vermektedir. Taiwan depomuz Londra Metal Borsası tarafından onaylanmış bir Türk şirketine ait ilk tesistir. Kısa süre içinde Asya’da başka yeni noktalarda da hizmet vermeye başlayacağız.

Adaptice