KURUMSAL

KURUMSAL

1992 yılında kurulan ACE, tedarik zinciri yönetiminde dış kaynak sağlanması konusunda uzmanlaşmış Türkiye’deki ilk şirkettir. ACE her zaman, müşterilerinin pazar payını büyütmek için üstüne düşeni yerine getirmeye çalışır.

İş yaklaşımımız, her vakada en uygun çözümü üretebilmek için hizmetlerimizi esnek ve şartlara uyum sağlayacak biçimde tasarlamaktır; bu sayede hizmet kalitemizi artırırken müşterilerimizin de masrafları kısmasına yardımcı oluyoruz. Nihai olarak tedarikçi, tüccar, finansör ve son kullanıcılar arasında en güvenli köprüyü kurma vizyonuyla hareket ediyoruz.

ACE küresel metal hammadde piyasalarındaki tedarikçi ve alıcılara hizmet sunan lider kuruluşlardan biridir. Tedarikçilerle uzun süreli işbirlikleri kurarak, müşterilerimiz için daha tutarlı tedarik zincirleri oluşturmaya odaklanırız. Başlıca müşterilerimiz Londra Metal Borsası (LME) evsafındaki ürünlerin alım-satımını yapan tüccarlardır.

res

Ürünlerimizi, stratejik konumdaki ACE tesislerinde depolayarak, pazarın ve tüketicilerin ihtiyacını tam olarak karşılamak için çalışmaktayız. ACE Lojistik Ekibi, hamadde ve ürünleri kamyon, demiryolu, denizyolu gibi çeşitli kanallar üzerinden, etkin ve sorumluluk bilinciyle küresel ölçekte kaynaktan varış noktasına ulaştırır.

Risk yönetimi, lojistik ve piyasalar üstüne deneyimimizi kullanarak, metal üretici ve tüketicilerine rekabetçi çözümler üretebiliyoruz. Güven ve şeffaflığı her şeyin üstünde tutarak, müşterilerimizi bizden vazgeçemeyen uzun vadeli iş ortaklarına dönüştürmek için her gün daha çok çalışıyoruz.

Sertifikalarımız

Adaptice